cvičení, Jóga

rozvrh fit slider a fit body:

 • PONDĚLÍ: 19:00 - Fit Slider

  Cvičení při kterém se používají tzv slidery, slidery jsou malé podložky, které kloužou po zemi a díky tomu se musíme opravdu soustředit na správné provedení pohybu. Cvičení s nimi zajistí maximální zapojení středu těla a pomůžou nám ke správnému provedení cviku. Při cvičení se posiluje celé tělo a je vhodné úplně pro všechny, cviky se dají přizpůsobit začátečníkům i pokročilým. 

  STŘEDA: 19:00 - Fit Body

  Cvičení při kterém se budeme snažit zacílit na hubnutí a zpevnění těla. Bude se zde střídat posilování se zařazením prvků kardia cvičení, abychom spálili maximum kaloríí. Preferujeme stále ale kvalitu nad kvantitou, takže je důležité, aby se cviky prováděly správně a my si zároveň neničili záda a pod. Proto zde bude vždy několik variant pro provedení cviků pro méně i více pokročilé. Budeme vždy věnovat část hodiny na správné zapojení hlubokého stabilizačního systému a naučíme se správnému dýchání.

Rozvrh jógy:

 • PONDĚLÍ:

  19:00 - Fit sliders

  ÚTERÝ:

  18:30 - Jóga pro dospělé

  19:45 - Jóga pro dospělé

  STŘEDA:

  19:00 - Fit body

  ČTVRTEK:

  18:30 - Jóga pro dospělé

  19:45 - jóga pro dospělé

   

Cvičení jógy

cvičení jógy společně s masáží jsou jedinečnou kombinací pro relaxaci, harmonii těla, duše i mysli. Nabízíme jógu pro dospělé. Mohendžodáro jógu pouze pro ženy a jógu pro děti. Jóga pro dospělé je navržena podle potřeb klientů na lekci, protáhnutím a zapojením různých jógových ásan podpoříme aktivitu všech orgánů v těle a začneme pomalu posilovat celé tělo. Důležité je dýchání, které nám podporuje protažení všech hlubokých svalů a podporuje mozek – pomáhá ke zklidnění, trpělivosti, uvolnění, vyrovnanosti a harmonizaci těla.

Dětská jóga

Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou

Prevention

©2018 Salón Cashmere s.r.o.