cvičení, Jóga

rozvrh fit slider a fit body:

 • PONDĚLÍ: 19:00 - Fit Slider

  Cvičení při kterém se používají tzv slidery, slidery jsou malé podložky, které kloužou po zemi a díky tomu se musíme opravdu soustředit na správné provedení pohybu. Cvičení s nimi zajistí maximální zapojení středu těla a pomůžou nám ke správnému provedení cviku. Při cvičení se posiluje celé tělo a je vhodné úplně pro všechny, cviky se dají přizpůsobit začátečníkům i pokročilým. 

  STŘEDA: 19:00 - Fit Body

  Cvičení při kterém se budeme snažit zacílit na hubnutí a zpevnění těla. Bude se zde střídat posilování se zařazením prvků kardia cvičení, abychom spálili maximum kaloríí. Preferujeme stále ale kvalitu nad kvantitou, takže je důležité, aby se cviky prováděly správně a my si zároveň neničili záda a pod. Proto zde bude vždy několik variant pro provedení cviků pro méně i více pokročilé. Budeme vždy věnovat část hodiny na správné zapojení hlubokého stabilizačního systému a naučíme se správnému dýchání.

Rozvrh jógy:

 • PONDĚLÍ:

  19:00 - Fit sliders

  ÚTERÝ:

  18:30 - Jóga pro dospělé

  19:45 - Jóga pro dospělé

  STŘEDA:

  19:00 - Fit body

  ČTVRTEK:

  18:30 - Jóga pro dospělé

  19:45 - jóga pro dospělé

   

Cvičení jógy

cvičení jógy společně s masáží jsou jedinečnou kombinací pro relaxaci, harmonii těla, duše i mysli. Nabízíme jógu pro dospělé. Mohendžodáro jógu pouze pro ženy a jógu pro děti. Jóga pro dospělé je navržena podle potřeb klientů na lekci, protáhnutím a zapojením různých jógových ásan podpoříme aktivitu všech orgánů v těle a začneme pomalu posilovat celé tělo. Důležité je dýchání, které nám podporuje protažení všech hlubokých svalů a podporuje mozek – pomáhá ke zklidnění, trpělivosti, uvolnění, vyrovnanosti a harmonizaci těla.

©2018 Salón Cashmere s.r.o.