wellness manikúra

Krásné, upravené ruce a zdravé, čisté nehty jsou v dnešní době požadovaným standardem. Téměř každá žena si buď upravuje nehty doma, nebo si je nechává odborně ošetřit od manikérky.
V současnosti ale výhody kvalitní manikúry začali objevovat i muži. Dopřejte si trochu rozmazlování a příjemného relaxu a vyzkoušejte naše profesionální manikérské služby klasické či wellnes manikúry.

Klasik manikúra:
Úprava nehtů, změkčení, ošetření kůžičky a lakování  

Wellnes manikúra:
Úprava nehtů, změkčení, ošetření nehtové kůžičky, peeling, masáž, lakování, sérum na nehty             

wellness Pedikúra

Pedikúra je nezbytné ošetření pro Vaše nohy. Neměli bychom na ně zapomínat, protože nás nosí celý život a zaslouží si naši péči. Nabízíme Vám možnost klasické pedikúry – mokré/suché nebo wellnes pedikúry, která je uvolňujícím požitkem pro každého.

Klasik pedikúra mokrá/suchá    
Diagnostika stavu chodidel a nehtů, změkčovadlo (při suché pedikúře) / desinfekční a změkčující koupel, stříhání, tvarování nehtů a zapilovaní, zbroušení silných nehtů, ošetření zrohovatělé kůže, otlaků, mozolů na celých ploskách nohou, ošetření kuřích ok, ošetření zarůstajících nehtů, závěrečné promaštění chodidel

Wellness pedikúra        
Wellness pedikúra je propojení mokré/suché pedikúry s uvolňujícím a relaxačním zážitkem, který má blahodárný vliv nejen na Vaše nohy, ale i na celkovou psychiku a odpočinek celého těla.

Dopřejte nohám luxusní péči, kterou si zasloužíte nejen vy, ale i Vaše nohy.

Wellness pedikúra zahrnuje tyto služby:
Diagnostika stavu chodidel a nehtů, lázeň nohou s bylinnými přísadami, které změkčují pokožku a uvolní svalové napětí a pomůže od únavy chodidel, zastřižení nehtů, zapilování a úprava, zbroušení silných nehtů, ošetření nehtové kůžičky, ošetření zrohovatělé kůže, otlaků, mozolů na celých ploskách nohou, ošetření kuřích ok, peeling chodidel (odstraní suchou a odumřelou pokožku)pokožka je jemnější a hladší. Reflexní masáž chodidel - na plosce nohy jsou reflexní body, které mají vliv na naše orgány v těle. Jejich promačkáním dojde k uvolnění a nastartování lepší funkce orgánů, uvolnění svalů a pomůže od napětí a bolesti nohou. Zábal - má velmi dobrý účinek na popraskanou kůži. Lakování.

Pedikúru můžete spojit s manikúrou nebo kosmetikou najednou.

Gel-lak booster 

Gel-lak booster 

pedikúra s gellakem 
manikúra s gellakem 

Pouze na přírodní nehty BEZ PILOVÁNÍ, vydrží několik týdnů.

Nádherné letní barvy, udělají ještě krásnější Vaše ruce nebo nohy.

 

©2018 Salón Cashmere s.r.o.