wellness manikúra

Krásné, upravené ruce a zdravé, čisté nehty jsou v dnešní době požadovaným standardem. Téměř každá žena si buď upravuje nehty doma, nebo si je nechává odborně ošetřit od manikérky.
V současnosti ale výhody kvalitní manikúry začali objevovat i muži. Dopřejte si trochu rozmazlování a příjemného relaxu a vyzkoušejte naše profesionální manikérské služby klasické či wellnes manikúry.

Klasik manikúra:
Úprava nehtů, změkčení, ošetření kůžičky a lakování  
40 min/390Kč

Wellnes manikúra:
Úprava nehtů, změkčení, ošetření nehtové kůžičky, peeling, masáž, lakování, sérum na nehty               70 min/550Kč

wellness Pedikúra

Pedikúra je nezbytné ošetření pro Vaše nohy. Neměli bychom na ně zapomínat, protože nás nosí celý život a zaslouží si naši péči. Nabízíme Vám možnost klasické pedikúry – mokré/suché nebo wellnes pedikúry, která je uvolňujícím požitkem pro každého.

Klasik pedikúra mokrá/suchá    45min/790Kč
Diagnostika stavu chodidel a nehtů, změkčovadlo (při suché pedikúře) / desinfekční a změkčující koupel, stříhání, tvarování nehtů a zapilovaní, zbroušení silných nehtů, ošetření zrohovatělé kůže, otlaků, mozolů na celých ploskách nohou, ošetření kuřích ok, ošetření zarůstajících nehtů, závěrečné promaštění chodidel

Wellness pedikúra        80min/990Kč
Wellness pedikúra je propojení mokré/suché pedikúry s uvolňujícím a relaxačním zážitkem, který má blahodárný vliv nejen na Vaše nohy, ale i na celkovou psychiku a odpočinek celého těla.

Dopřejte nohám luxusní péči, kterou si zasloužíte nejen vy, ale i Vaše nohy.

Wellness pedikúra zahrnuje tyto služby:
Diagnostika stavu chodidel a nehtů, lázeň nohou s bylinnými přísadami, které změkčují pokožku a uvolní svalové napětí a pomůže od únavy chodidel, zastřižení nehtů, zapilování a úprava, zbroušení silných nehtů, ošetření nehtové kůžičky, ošetření zrohovatělé kůže, otlaků, mozolů na celých ploskách nohou, ošetření kuřích ok, peeling chodidel (odstraní suchou a odumřelou pokožku)pokožka je jemnější a hladší. Reflexní masáž chodidel - na plosce nohy jsou reflexní body, které mají vliv na naše orgány v těle. Jejich promačkáním dojde k uvolnění a nastartování lepší funkce orgánů, uvolnění svalů a pomůže od napětí a bolesti nohou. Zábal - má velmi dobrý účinek na popraskanou kůži. Lakování.

Pedikúru můžete spojit s manikúrou nebo kosmetikou najednou.

Gel-lak booster 

Gel-lak booster 

pedikúra s gellakem 990,-Kč
manikúra s gellakem 590,-Kč

Pouze na přírodní nehty BEZ PILOVÁNÍ, vydrží několik týdnů.

Nádherné letní barvy, udělají ještě krásnější Vaše ruce nebo nohy.

 

©2018 Salón Cashmere s.r.o.