MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ


Jsme rádi, že spolupráci s naším studiem Cashmere, přijala Šárka Kindlová, která svou práci dělá ve stejném duchu, jako my.

Lymfodrenáž, jak sama říká není z podstaty toho, co je lymf. systém a co znamená slovo „masáž“, masáží a je na to háklivá. Je to příjemná jemná technika, která pracuje s uzlinami v podkoží, tedy mízním systémem. Ten je součástí imunitního syst. Nejde jen o odvodnění, ale pomoc v přísunu živin a vitamínů do krevního řečiště. Právě proto účinky poznáte nejen psychicky, více energie atd., ale i na kůži.


To vše Vám, ale vysvětlí sama. Získáte cenné rady přímo na míru pro Vás a informace o tom, jak jste na tom s lymf. systémem. To vše hned před první drenáží u čaje a v ceně drenáže.  Šárka má na své klienty spousty dotazů stran životosprávy a zdrav. stavu, což je důležité před každou drenáží a to i přístrojovou. Je to ozdravná činnost ( vymyká se masážím i v živn. zákoně ) . Ne každý to však dělá.


Tato terapeutka ze svých nároků na manuální lymfodrenáž slevit nechce a proto přijala spolupráci s námi, jak sama řekla, jelikož u nás je pro to prostor, což nás potěšilo. Pro to, aby se Vám mohla věnovat nemá více klientů, než tři denně. Může si to dovolit a chce Vám věnovat pohodu a klid a být v klidu a s čistou hlavou s Vámi a ne vedle Vás.

Připravte se na to, že je třeba se OBJEDNAT POUZE TELEFONICKY na tel. 774 646 501, jelikož je třeba vědět, jaký termín zvolit. Stále je to DETOX a je třeba dodržet nenáročná pravidla před a po drenáži, aby měla smysl.

Něco o paní Šárce Kindlové , proč má vysoké nároky na manuální lymfodrenáž:
Její babička i maminka měly roky problémy s natékáním nohou, únavou a dalšími zdrav. problémy stran lymf. systému. Žádný doktor jim neuměl pomoci a poradit, čím to je.
Po letech se náhodně o lymf. systému zmínila její mamince kožní lékařka a po té už se vše odvíjelo cestou k ARCUS Brno, centrum pro lymfaticky.
Když měla dotazy na Prof. Elišku v tomto centru, ten jí řekl ať se o tom jde něco učit a udělá si Certifikát na lymfodrenáže a státnice na masáže, že takových lidí a osvěty je třeba a ona je ten správný člověk.
Šárka tedy začala se studiem u Ireny Průchové v EduSpa. Učí se již 8. rokem dál. Jejími „lymfoguru“ jak říká je pan Mudr. René Vlasák , Irena Průchová a Ludmila Boháčová, s kterými je v kontaktu.
Sama Šárka má lipedém a pracuje na sobě tak, že by jste to nepoznali 

A co je na ni úžasné, že chce zpětnou vazbu od klientů, jak se cítili po první lymfodrenáži a jaké měli příznaky. Jednoduše Vám zavolá druhý den.
A také to, že dělá osvětu a všechny rady, vysvětlení důvody proč co dělat, informace o lymf. systému a co pro sebe můžete dělat sami, máte zdarma na jejím fb profilu

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012479766669


Jelikož, jak říká : „ Mýtů a nepravd a polopravd je tolik, že se v tom klienti nemohou orientovat. „

Cena:


Manuální lymfodrenáž 150min - 1600Kč

-  prvních 60minut se věnujeme individuální konzultaci u lymfatického čaje, poté následuje 90minut manuální lymfodrenáže celého těla.

 

©2018 Salón Cashmere s.r.o.