relaxační, speciální
a luxusní masáže

Indická masáž hlavy - odstraňuje bolesti hlavy, stres, bolesti a napětí v šíji, bolesti hlavy, únavu očí, nespavost nebo při problémech se soustředěním.

Masáž zad, šíje a ruce - masáž zad a šíje je doprovázena i masáží rukou, tak aby celá polovina těla byla dokonale uvolněna od bolesti a únavy.

Hloubková či relaxační masáž celého těla - odstraňuje dlouhotrvající bolesti hlavy, zad a šíje.

 

Antistresová masáž - MOŘE 
celotělový peeling solí z mrtvého moře, zábal, masáž hlavy, celotělová masáž 

Kokosová masáž - celotělový peeling kokosovou moučkou, zábal, masáž hlavy a celotělová masáž kokosovým olejem -má vysoký obsah přírodních antioxidantů a vitamínů (A, C, E), které vyživují pleť 

Dětská čokoládová masáž- masáž čokoládou - 96% kakaa 


Rituál královny Kleopatry

Smyslný rituál krásy a zdraví, který díky vzácným olejům z myrhy a kadidla vrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý jas. Kombinuje omlazující ošetření obličeje a aromaterapeutické tělové ošetření Dokonalý smyslový požitek, který dodává ženské sebevědomí a pocit atraktivity. 


rituál klidu Antonius

Holistický rituál, který poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovu nalézt psychickou rovnováhu. Doplněn nádherným relaxačním ošetřením těla solným peelingem a zábalem z mořských řas. Díky unikátní kombinaci esenciálních olejů s anti-stresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie.


Alqvimia je luxusní 100% přírodní kosmetika spojující dávná umění alchymie a tradiční aromaterapie s nejnovějšími poznatky medicíny a vědy. Vydejte se s námi do hlubin historie, do dob, kdy dávní znalci starobylých umění hledali tajemství věčného mládí a nesmrtelné krásy. Objevte mimořádné účinky cenných olejů, vzácných esencí a substancí, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí. Uvěříte v kouzla.

©2018 Salón Cashmere s.r.o.